E diel, 5 Shkurt, 2023

“E premtja me Lejlan”, e ftuar: Rejana Podvorica – piktore / VIDEO

- Advertisement -

Këtë javë e ftuar në emisionin “E premtja me Lejlan” është e ftuar piktorja e vogël Rejana Podvorica nga Fushë Kosova.

Ajo tregon për “Kids of Kosova”, pasionin e saj për artin, dhe tregon talentin e saj, ku viziton disa punime.

- Advertisement -

Për më tepër ndiqeni emisionin:

 

- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Njoftim i rëndësishëm për shtesat për fëmijë

Është hapur aplikimi për shtesat për të gjithë fëmijët deri në moshën 16 vjeçare. Lajmin...

E vërteton shkenca: Fëmijët e marrin inteligjencën nga nëna

Nënat janë përgjegjëset kryesore për transmetimin e gjeneve të inteligjencës tek fëmijët, sipas një...

E thotë shkenca: Fëmijët më të suksesshëm kanë prindër që bëjnë këto 5 gjëra

Askush nuk ka thënë ndonjëherë se të jesh prind është diçka e lehtë. Rritja...

Si t’i ndihmojmë fëmijët të kenë rezultate më të larta në shkollë?

Një studiuese shumë e njohur e zhvillimit të fëmijëve, Maria Montessori e ka identifikuar...