E mërkurë, 29 Mars, 2023

“E premtja me Lejlan” – e ftuar Lina Budakova / VIDEO

- Advertisement1-

Lina Budakova, është e ftuara e radhës në emisionin “E premtja me Lejlan” në “Kids of Kosova”.


Ajo është nxënëse në shkollën fillore “Mihail Grameno” dhe ka talent këndimin.

- Advertisement -

Në intervistën me Lejlan, Lina flet për vetën dhe këndon dy këngë

Për më tepër shikoni videon:

 

- Advertisement -

 

- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

INTERVISTË| Mësuesi Elhami Hasani nga Cernica e Gjilanit: Mësimdhënësit duhet të testohen – por është e rëndësishme nga kush?

Punën si mësimdhënës e ka nisur nga viti 1999, pra nga përfundimi i luftës....

INTERVISTË| Vlora Kozhani: Mburrem që mbaj mbi supe titullin e mësimdhënëses

Vjen nga një familje që një jetë i ka dedikuar arsimit shqip. Ka ndjekur...

INTERVISTË| Profesori Beqir Letaj: Dalja në pension më emocionoi shumë, nuk mund t’i frenoja lotët kur u ndava me nxënësit

Ditë më parë doli në pension profesori nga Prizreni, Beqir Letaj, i cili një...

INTERVISTË| Gjokë Tahiri, drejtor i shkollës “Hysni Zajmi” në Gjakovë: Mësimdhënësit u mashtruan, rritja veç 50 euro është demoralizim për ta

Mësimdhënësit janë shprehur të zhgënjyer me rritjen që përfituan sipas koeficientit të ri të...