E hënë, 26 Shtator, 2022

“E premtja me Lejlan”, e ftuar Leonita Haliti / VIDEO

- Advertisement -

Leonita Haliti 8-vjeçare nga Fushë Kosova është e ftuara e radhës në emionin “E premtja me Lejlan” në “Kids of Kosova”.


Leonita e cila ndjek mësimet në klasën e 3-të përveç mësimeve, ka pasijon baletin dhe vijon kursin e gjuhës angleze.

- Advertisement -

Për më tepër ndiqeni emisionin:

 

- Advertisement -

Share

spot_img

Të fundit

Të tjera nga kategoria

INTERVISTË| Xhevahire Krasniqi, mësuesja e prekur dy herë me kancer: Si e luftova dhe ju riktheva familjes e nxënësve

Është prekur dy herë me kancer, por sot fatmirësisht gëzon shëndet të mirë dhe...

INTERVISTË| Dr.Lumnije Kqiku kosovarja e parë që preku majat e shkencës: Si e kujtoi hyrjen në librin enciklopedik më prestigjioz në botë

Është nga Gjilani por jeton në Austri nga ku nuk i ndahet shkencës e...

INTERVISTË| Zv.ministri Dukagjin Pupovci: Ligji i ri do të sjellë rritjen e pagave në arsim

Çështja e shamisë në shkolla, greva në arsim në prag të vitit të ri...

Kjo është mësuesja nga Kosova që duhet ta marrin shembull të gjithë

Është një mësuese e re, por me plotë vullnet për punë. Përveç punon jashtëzakonisht...