E diel, 24 Tetor, 2021

E pështirë: Kërcimtari i njohur dhe gazetarja e bullizojnë 8-vjeçaren

Kërcimtari Albi Nako dhe prezantuesja Erjona Rusi në një emision për fëmijë kushtuar kërcimit me titullin “T’ka mami yll”, ku të dy këta të fundit janë juria, kanë bullizuar një 8-vjecare


Ata e pyetën se a do të zgjidhte në mes kërcimit dhe ushqimit.

Ndiqeni videon:

 

 

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Ekspertët për Pfizer: Përfitimet e vaksinës te fëmijët 5 deri 11 vjeç

Ekspertët e Administratës së Ushqimit dhe Barnave në Shtetet e Bashkuara thanë të premten...

U bë virale në rrjet pasi u bullizua, 8-vjeçarja rishfaqet në emisionin “T’ka mami yll”

Liana është vajza 8-vjeçare që është kthyer tashmë në një personazh shumë të përfolur...

Nuk e kemi ditur më parë, aktorja e njohur tregon historinë e bukur pas emrit të vajzës së saj

Më 18 qershor të vitit që lamë pas, çifti Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi...

Bëmë baba, të të ngjaj! Anna Gjebrea do të përfaqësojë Shqipërinë në Eurovizionin e fëmijëve

Dardha bie nën dardhë thotë populli, ndaj nuk është aspak e rastësishme që Anna...