E diel, 5 Shkurt, 2023

E pabesueshme: Shikoni si ky person e çon një kalë

- Advertisement -

Një video e publikuar në rrjetet sociale është bërë virale, ku protagonist janë një person dhe një kalë.

Mund të duket e pabesueshme, por një person sigurisht muskuloz, e teston vetën dhe ia arrinë qëllimit, pasi arrinë ta çon lartë një kali.

- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Këto janë pjesët e trupit të cilat mund të zbulojnë sa jeni inteligjent: A jeni ndër të mençurit?

Ka rezultuar që truri juaj nuk është i vetmi tregues i nivelit tuaj të...

Fëmijët e parë të familjeve janë më inteligjentë

Një studim gjerman shpjegon arsyen. Sipas tij, koeficienti i intelektit (IQ) ulet me 1,5%...

Përdoruesit e Twitter “të ndarë në dysh” rreth rezultatit të kësaj detyre matematikore

Në rrjetin social Twitter është nxitur një debat për shkak të një problemi matematikor...

Biologu kosovar zbulon insekt të rrallë në Kosovë, e quan “njeriu i pamençur”

Në laboratorin e tij brenda Universitetit të Prishtinës, Halil Berisha po shikon me shumë...