E diel, 5 Shkurt, 2023

E pabesueshme: Shikoni si gruaja i largon bletët pa asnjë mjet mbrojtës

- Advertisement -

Një video e një bletare që zhvendos njerëzisht mijëra bletë nga një kasolle e oborrit të shtëpisë është bërë virale në TikTok, me pronaren e videos që thotë se ajo ishte tronditur nga përgjigja.

Erika Thompson, themeluese e Texas Beeworks, mund të shihet në pamjet duke trajtuar pjesë të koshereve pa asnjë mjet mbrojtës ndërsa i largon ato nga aty dhe i vendos në një zgjua të re.

- Advertisement -

 

 

Video ka provuar të jetë shumë e popullarizuar në TikTok dhe ishte shikuar gati 60 milionë herë, që kur u postua 4 ditë më parë. Përveç kësaj, ajo kishte marrë 11.5 milionë pëlqime dhe mbi 200,000 komente, transmeton Telegrafi.

- Advertisement -

“Unë kam qenë plotësisht e habitur nga reagimet, pëlqimet dhe shikueshmëria e videos sime, veçanërisht sepse ishte me të vërtetë vetëm një ditë mesatare në punë për mua”, tha ajo.

- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Nesër ekzekutohen pagesat për këto dy kategori në Kosovë

Ministria e Financave ka njoftuar se nesër do të ekzekutohen pagesat e skemave sociale...

Edhe punëtorët e sektorit privat kërkojnë shtesa: Pagat janë dyfish më të vogla

Federata Sindikale e Punëtorëve Teknikë të Sektorit Privat ka kërkuar nga Qeveria e Kosovës...

Lindi pa duar, por 20-vjeçari nga Malisheva mahnitë me talentin e tij, kaq bukur pikturon me këmbë

Arion Krasniqi, 20-vjeç nga Malisheva nuk njeh barriera e as kufij. Jeta për të nuk...

Fëmija nuk trashëgon gjithçka nga prindërit, ky familjar është kryesor për gjenetikën

Alejandro Jodorowsky, një eseist kilian, shkroi një libër të quajtur “Metagjenalogjia: Vetë-Zbulimi Nëpërmjet Psihomagjisë...