E martë, 31 Janar, 2023

PA FJALË: Shikoni çfarë ushtrime të rrezikshme i bën fëmijës kjo nënë

- Advertisement -

Një video tejet e ‘frikshme’ është publikuar në rrjetet sociale, ku shihet një grua duke i bërë ushtrime të rrezikshme fëmijës së saj.


Kjo nënë e rrotullon fëmijën dhe më pas e ngrit lart, duke e mbajtur me duar, ndërsa vet është e shtrirë.

- Advertisement -

Për më tepër shikoni videon:

 

 

- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Njoftim i rëndësishëm për shtesat për fëmijë

Është hapur aplikimi për shtesat për të gjithë fëmijët deri në moshën 16 vjeçare. Lajmin...

E vërteton shkenca: Fëmijët e marrin inteligjencën nga nëna

Nënat janë përgjegjëset kryesore për transmetimin e gjeneve të inteligjencës tek fëmijët, sipas një...

E thotë shkenca: Fëmijët më të suksesshëm kanë prindër që bëjnë këto 5 gjëra

Askush nuk ka thënë ndonjëherë se të jesh prind është diçka e lehtë. Rritja...

Si t’i ndihmojmë fëmijët të kenë rezultate më të larta në shkollë?

Një studiuese shumë e njohur e zhvillimit të fëmijëve, Maria Montessori e ka identifikuar...