E shtunë, 26 Nëntor, 2022

E mrekullueshme: Foshnja 10-javëshe thotë: “Të dua”

Prindërit filmojnë foshnjën e tyre vetëm 10 javësh që arrin të thotë fjalën “Të dua”

Por prindërit e një jave 10-javore nuk e prisnin që ai të fliste tashmë.

- Advertisement -

Nëna e foshnjës, e cila quhet Keisa Cameron, nga Nju Jorku, po mbante pranë vetes foshnjën e saj 10 javësh duke i thënë: “Të dua”.

Gjyshja e tij Lara Skadsen ishte duke filmuar në momentin kur foshnja përsëriti fjalët e nënës së tij nga pas. Ato nuk e prisnin kurrë që foshnja do të fliste kaq shpejt dhe për më tepër do të thoshte fjalën “Të dua”.

Lara postoi videon në TikTok dhe ajo u bë menjëherë virale. Njerëzitu u habitën dhe mbetën pa fjalë, ky vogëlush është një gjeni.

- Advertisement -

Share

spot_img

Të fundit

Të tjera nga kategoria

4-vjeçari kafshohet nga qeni në oborrin e çerdhes në Prishtinë – nëna e tij tregon ngjarjen

Një fëmijë është kafshuar nga një qen endacak të hënën brenda oborrit të çerdhes...

Noar Osmani, nxënës i klasës së katërt, po krijon web-faqe – ka 17 çertifikata

Noar Osmani, nxënës i klasës së katërt, në shkollën fillore "Dardania" shquhet me intelegjenca...

Ledion Halitaj fiton çmimin e dytë si kitaristi më i mirë i ri në “Transilvania International Guitar Festival”

Rumani, i riu kosovari Ledion Halitaj, është shpallur fitues i trefishtë në Festivalin Ndërkombëtar...

11-vjeçari me autizëm tejkalon gjenitë e shkencës, shpallet më inteligjenti në botë

Një 11-vjeçar ka shënuar pikët më të larta në testin e inteligjencës duke tejkaluar...