E diel, 4 Dhjetor, 2022

E moshuara super show në borë, shikoni si rrokulliset / VIDEO

Një video tejet interesante është publikuar në rrjetet sociale ku shihet se si një e moshuar bën shou në borë.


Në video shihet se si një person duke tentuar ta argëtojë në borënjë të moshuar, ajo rrokulliset. Por e mira është se ajo pas asaj që i ndodhë, vetëm buzëqeshë.

- Advertisement -

Shikoni videon tejet interesante:

 

 

- Advertisement -

 

Share

spot_img

Të fundit

Të tjera nga kategoria

10 profesionet dhe zanatet që mund të zhduken në 5 vjet

Profesionet tradicionale janë të destinuara të zhduken. Në pesë vitet e ardhshme, sipas një...

Truri i adoleshentëve po ‘plaket’ më shpejt…

Stresi i mbylljes gjatë pandemisë ka plakur para kohe trurin e adoleshentëve me të...

A e dini se cili është përdorimi i gomës blu?

Mund të kemi kaluar gjithë fëmijërinë tonë duke menduar se pjesa blu e gomës...

28 NËNTORI – festë e shumëfishtë

Dita e 28 nëntorit e emërtuar si Festa e Flamurit është një nga më...