E hënë, 3 Tetor, 2022

E habitshme: Shikoni si ky fëmijë i refuzon lodrat për gjërat e kuzhinës

Fëmijët zakonisht vrapojnë pas lodrave dhe i duan ato.


Por një video e publikuar në rrjetet sociale ka treguar një rast krejt tjetër, shkruan Kids of Kosova.

- Advertisement -

Një bebe i refuzon të gjitha lodrat që i afrohen dhe zgjedh gjërat e kuzhinë.

 

 

Share

spot_img

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Ledion Halitaj fiton çmimin e dytë si kitaristi më i mirë i ri në “Transilvania International Guitar Festival”

Rumani, i riu kosovari Ledion Halitaj, është shpallur fitues i trefishtë në Festivalin Ndërkombëtar...

11-vjeçari me autizëm tejkalon gjenitë e shkencës, shpallet më inteligjenti në botë

Një 11-vjeçar ka shënuar pikët më të larta në testin e inteligjencës duke tejkaluar...

Rrahman Jasharaj: Nga nesër nis greva në çerdhet publike

Nga nesër çerdhet publike do të fillojnë grevën në gjithë Kosovën. Kryetari i këshillit...

Greva e përgjithshme në arsim, BSPK kërkon nga kopshtet të mos kujdesen për fëmijët

Bashkimi i Sindikatave të Pavarura të Kosovës i ka bërë thirrje edhe kujdestarëve të...