E martë, 31 Janar, 2023

“E diela me Daorsën” – emision i ri në “Kids of Kosova” / VIDEO

- Advertisement -

Nga kjo e dielë “Kids of Kosova” (www.kidsofkosova.net) fillon me emision të ri për fëmijë.

Emisioni i ri do të quhet “E diela me Daorsën” dhe do të udhëhiqet nga prezantuesja Daorsa Sopi nga Ferizaj.

- Advertisement -

Emisioni do të transmetohet çdo të dielë nga ora 12:00 në faqen e Facebookut të Kids of Kosova dhe mund ta shikoni edhe në kanalin tonë Kids of Kosova në platformën GJIRAFA.

Shikoni PROMON nga Daorsa:

 

- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Njoftim i rëndësishëm për shtesat për fëmijë

Është hapur aplikimi për shtesat për të gjithë fëmijët deri në moshën 16 vjeçare. Lajmin...

E vërteton shkenca: Fëmijët e marrin inteligjencën nga nëna

Nënat janë përgjegjëset kryesore për transmetimin e gjeneve të inteligjencës tek fëmijët, sipas një...

E thotë shkenca: Fëmijët më të suksesshëm kanë prindër që bëjnë këto 5 gjëra

Askush nuk ka thënë ndonjëherë se të jesh prind është diçka e lehtë. Rritja...

Si t’i ndihmojmë fëmijët të kenë rezultate më të larta në shkollë?

Një studiuese shumë e njohur e zhvillimit të fëmijëve, Maria Montessori e ka identifikuar...