E shtunë, 25 Qershor, 2022

E dhimbshme: Nxënësja e vrarë në Gllogjan vajzë e invalidit të luftës

spot_img
- Advertisement -

Tragjedia e cila ndodhi në mbrëmjen e sotme, ku humbën jetën dy nxënës dhe shoferi i autobusit ka tronditur gjithë vendin.

Të afërmit e viktimave të cilët humbën jetën në këtë tragjedi kanë bërë postime prekëse në Facebook.

- Advertisement -

Laureta, është një vajzë e cila ka shkruar për nxënësen, G.M., e cila u vra sonte në Gllogjan.

“O Zot, nuk mundem as të besoj as të imagjinoj që kjo ndodhi sot, G… vajza e dajës tim Florim, vajza e dajës tim i cili me plagë lufte në trup e tash me plagë të përjetshme në zemër, DAJËS TIM QË NË LIRIIIII, PËR T CILËN DHA PJESË TË TIJ TI NDODHË KJOOO

- Advertisement -

Share

spot_img

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Nga Arbër Paçarizi: Prindërit janë pasqyra e vetme ku fëmijët e shikojnë vetën

Nga Arbër Paçarizi: "Prindërit janë pasqyra e vetme ku fëmijët e shikojnë vetën, andaj nëse...

Pas 8 vjetësh, familja me 12 fëmijë bashkohet si dikur

Të mbledhur në studion e programit “E diela shqiptare” në Tv Klan, rubrika “Ka...

Prindër të dashur: Ja disa këshilla se si udhëtimi me fëmijët të mos shkaktojë stres për ju

Të udhëtosh me një fëmijë mund të duket si një sfidë e vështirë, por...

Vaksina e fruthit vazhdon të refuzohet nga prindërit në Shqipëri

Vaksina e fruthit vazhton të refuzohet nga disa prindër, të cilët nuk ua bëjnë...