E diel, 29 Janar, 2023

Dy motrat, Hana dhe Tringa Hajdini sa bukur këndojnë për festën e Vitit të Ri / VIDEO

- Advertisement -

Padyshim se festave të fundvitit më së shumti i gëzohen fëmijët.

Zbukurimi i ambientit të shtëpisë dhe vendosja e bredhit është një gjë që i gëzon jashtëzakonisht shumë.

- Advertisement -

Edhe dy motrat Hana dhe Tringa Hajdini po i gëzohen ardhjes së Vitit të Ri, çka kanë përgatitur dhe një video duke kënduar të cilën e kanë dërguar në Kids of Kosova.

Shikoni videon sa bukur recitojnë motrat Hajdini:

 

- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Njoftim i rëndësishëm për shtesat për fëmijë

Është hapur aplikimi për shtesat për të gjithë fëmijët deri në moshën 16 vjeçare. Lajmin...

E vërteton shkenca: Fëmijët e marrin inteligjencën nga nëna

Nënat janë përgjegjëset kryesore për transmetimin e gjeneve të inteligjencës tek fëmijët, sipas një...

E thotë shkenca: Fëmijët më të suksesshëm kanë prindër që bëjnë këto 5 gjëra

Askush nuk ka thënë ndonjëherë se të jesh prind është diçka e lehtë. Rritja...

Si t’i ndihmojmë fëmijët të kenë rezultate më të larta në shkollë?

Një studiuese shumë e njohur e zhvillimit të fëmijëve, Maria Montessori e ka identifikuar...