E martë, 28 Mars, 2023

Dy fëmijët si çifti Obama që po çmendin rrjetin! Kanë aprovimin edhe të Michelle

- Advertisement1-

Dy fëmijë amerikanë janë bërë viralë në rrjet pas fotove të tyre të publikuara në internet.


Ato shfaqen të veshur si çifti Barack dhe Michelle Obama, gjatë inaugurimit të Joe Biden si presidenti i SHBA-ve.

- Advertisement -

Rrjeti po zien me komentet se dy vogëlushët me emrat Ryleigh dhe Zayden duken si Obama-t në miniaturë.

Dy fëmijët si çifti Obama që po çmendin rrjetin!

Dy fëmijët si çifti Obama që po çmendin rrjetin!

- Advertisement -

Ryleigh me një pallto ngjyrë të kuqe me pothuaj të njëjtin stil dhe ngjyrë, pantallona të gjera dhe rrip në mes (sigurisht dhe maska), ndërsa Zayden si Obama i vogël, me kollarë ngjyrë blu, pallto të errët sipër, pantallona klasike të meshkujve dhe këpucë të zeza.

Dy fëmijët si çifti Obama që po çmendin rrjetin!

Dy fëmijët si çifti Obama që po çmendin rrjetin!

- Advertisement -

Dy fëmijët si çifti Obama që po çmendin rrjetin!

Fotot e dy vogëlushëve nuk i kanë shpëtuar as vetë ish zonjës së parë Michelle, e cila i ka postuar ato në Instagram e nga ku shkruan: Ryleigh & Zayden, ju goditët!

Dy fëmijët si çifti Obama që po çmendin rrjetin!

Fotot e Ryleigh & Zayden janë publikuar në faqen e Instagramit të Ryleigh Madison e cila ka mbi 2000 ndjekës dhe e ka etiketuar veten si modele. Me gjasë nëna e saj fshihet pas administrimit të faqes së vogëlushes.

Dy fëmijët si çifti Obama që po çmendin rrjetin!

- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Psikologia Albina Krasniqi: Për t’i mësuar fëmijët, duhet t’u prijmë drejt sjelljeve që duhet t’i bëjnë

Këtë të shtunë në emisionin “Familja ime”, kemi diskutuar për sjelljen prosociale. Albina Krasniqi, udhëheqëse...

Duhet të reflektojmë nëse po “vrasim” apo jo fëmijët nga dashuria dhe padija? Nga Marsida Simo (Sociologe)

Pridërimi është një proces i gjatë dhe i vështirë. Duhet jo vetëm dije, informacione,...

Psikologia thirrje prindërve: Kujdes se çfarë emra u vëni fëmijëve, që ata të mos bullizohen

Psikologia Arbenisa Berisha-Gashi ka thënë që emri është me të vërtetë i rëndësishëm në...

Njoftim i rëndësishëm për shtesat për fëmijë

Është hapur aplikimi për shtesat për të gjithë fëmijët deri në moshën 16 vjeçare. Lajmin...