E mërkurë, 28 Shtator, 2022

Dy fëmijët si çifti Obama që po çmendin rrjetin! Kanë aprovimin edhe të Michelle

- Advertisement -

Dy fëmijë amerikanë janë bërë viralë në rrjet pas fotove të tyre të publikuara në internet.


Ato shfaqen të veshur si çifti Barack dhe Michelle Obama, gjatë inaugurimit të Joe Biden si presidenti i SHBA-ve.

- Advertisement -

Rrjeti po zien me komentet se dy vogëlushët me emrat Ryleigh dhe Zayden duken si Obama-t në miniaturë.

Dy fëmijët si çifti Obama që po çmendin rrjetin!

Dy fëmijët si çifti Obama që po çmendin rrjetin!

- Advertisement -

Ryleigh me një pallto ngjyrë të kuqe me pothuaj të njëjtin stil dhe ngjyrë, pantallona të gjera dhe rrip në mes (sigurisht dhe maska), ndërsa Zayden si Obama i vogël, me kollarë ngjyrë blu, pallto të errët sipër, pantallona klasike të meshkujve dhe këpucë të zeza.

Dy fëmijët si çifti Obama që po çmendin rrjetin!

Dy fëmijët si çifti Obama që po çmendin rrjetin!

- Advertisement -

Dy fëmijët si çifti Obama që po çmendin rrjetin!

Fotot e dy vogëlushëve nuk i kanë shpëtuar as vetë ish zonjës së parë Michelle, e cila i ka postuar ato në Instagram e nga ku shkruan: Ryleigh & Zayden, ju goditët!

Dy fëmijët si çifti Obama që po çmendin rrjetin!

Fotot e Ryleigh & Zayden janë publikuar në faqen e Instagramit të Ryleigh Madison e cila ka mbi 2000 ndjekës dhe e ka etiketuar veten si modele. Me gjasë nëna e saj fshihet pas administrimit të faqes së vogëlushes.

Dy fëmijët si çifti Obama që po çmendin rrjetin!

- Advertisement -

Share

spot_img

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Ledion Halitaj fiton çmimin e dytë si kitaristi më i mirë i ri në “Transilvania International Guitar Festival”

Rumani, i riu kosovari Ledion Halitaj, është shpallur fitues i trefishtë në Festivalin Ndërkombëtar...

11-vjeçari me autizëm tejkalon gjenitë e shkencës, shpallet më inteligjenti në botë

Një 11-vjeçar ka shënuar pikët më të larta në testin e inteligjencës duke tejkaluar...

Rrahman Jasharaj: Nga nesër nis greva në çerdhet publike

Nga nesër çerdhet publike do të fillojnë grevën në gjithë Kosovën. Kryetari i këshillit...

Greva e përgjithshme në arsim, BSPK kërkon nga kopshtet të mos kujdesen për fëmijët

Bashkimi i Sindikatave të Pavarura të Kosovës i ka bërë thirrje edhe kujdestarëve të...