E diel, 5 Shkurt, 2023

Duke fjetur pranë pemës: Si na i paska kursyer Sara këtë pozë të Romanit

- Advertisement -

Sara e ruan shumë hermetike jetën e saj private prandaj fotot e London Noor-it dhe Romanit janë shumë të rralla në rrjete sociale.

Roman erdhi në jetë në tetor të vitit të kaluar, por vetëm tani Sara ka nisur të publikojë foto të vogëlushit.

- Advertisement -

Sot trashëgimtarja e Top Channel ia ka zbukuruar ditën ndjekësve të saj me një foto të Krishtlindjeve të kaluara, ku Roman shfaqet duke fjetur pranë pemës.

Në foto Roman është shumë i vogël, pasi sot ai është rritur goxha e këtë na e zbuloi sërish Sara pak ditë më parë me një foto familjare ku shfaqej krah Ledionit.

- Advertisement -

 

 

- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Njoftim i rëndësishëm për shtesat për fëmijë

Është hapur aplikimi për shtesat për të gjithë fëmijët deri në moshën 16 vjeçare. Lajmin...

E vërteton shkenca: Fëmijët e marrin inteligjencën nga nëna

Nënat janë përgjegjëset kryesore për transmetimin e gjeneve të inteligjencës tek fëmijët, sipas një...

E thotë shkenca: Fëmijët më të suksesshëm kanë prindër që bëjnë këto 5 gjëra

Askush nuk ka thënë ndonjëherë se të jesh prind është diçka e lehtë. Rritja...

Si t’i ndihmojmë fëmijët të kenë rezultate më të larta në shkollë?

Një studiuese shumë e njohur e zhvillimit të fëmijëve, Maria Montessori e ka identifikuar...