E mërkurë, 28 Shtator, 2022

Duke fjetur pranë pemës: Si na i paska kursyer Sara këtë pozë të Romanit

- Advertisement -

Sara e ruan shumë hermetike jetën e saj private prandaj fotot e London Noor-it dhe Romanit janë shumë të rralla në rrjete sociale.

Roman erdhi në jetë në tetor të vitit të kaluar, por vetëm tani Sara ka nisur të publikojë foto të vogëlushit.

- Advertisement -

Sot trashëgimtarja e Top Channel ia ka zbukuruar ditën ndjekësve të saj me një foto të Krishtlindjeve të kaluara, ku Roman shfaqet duke fjetur pranë pemës.

Në foto Roman është shumë i vogël, pasi sot ai është rritur goxha e këtë na e zbuloi sërish Sara pak ditë më parë me një foto familjare ku shfaqej krah Ledionit.

- Advertisement -

 

 

- Advertisement -

Share

spot_img

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Ledion Halitaj fiton çmimin e dytë si kitaristi më i mirë i ri në “Transilvania International Guitar Festival”

Rumani, i riu kosovari Ledion Halitaj, është shpallur fitues i trefishtë në Festivalin Ndërkombëtar...

11-vjeçari me autizëm tejkalon gjenitë e shkencës, shpallet më inteligjenti në botë

Një 11-vjeçar ka shënuar pikët më të larta në testin e inteligjencës duke tejkaluar...

Rrahman Jasharaj: Nga nesër nis greva në çerdhet publike

Nga nesër çerdhet publike do të fillojnë grevën në gjithë Kosovën. Kryetari i këshillit...

Greva e përgjithshme në arsim, BSPK kërkon nga kopshtet të mos kujdesen për fëmijët

Bashkimi i Sindikatave të Pavarura të Kosovës i ka bërë thirrje edhe kujdestarëve të...