E mërkurë, 28 Shtator, 2022

Duke bërë video në TikTok me foshnjën e saj të sëmurë, influencerja “kryqëzohet” nga njerëzit!

- Advertisement -

Një mami “influencer” është kritikuar ashpër pasi ka postuar në TikTok një video, duke kërcyer pranë bebit të saj të sëmurë dhe të shtruar në spital. Whitney Leavitt, një grua amerikane, ka lindur fëmijën më 5 dhjetor dhe vetëm dy javë më pas, i porsalinduri kishte probleme me frymëmarrjen dhe u shtrua në spital.

Por, pavarësisht kësaj, mamaja e re e pa të arsyeshme që të vijonte me postimet në rrjetin social. Në videon e saj, i cili ka grumbulluar mbi 518,000 shikime në Twitter, Leavitt është duke kërcyer këngën hit të reperit Kendrick Lamar “Love”, ndërsa foshnja shihet i shtrirë në një krevat fëmijësh spitali me tuba frymëmarrjeje të lidhura në fytyrë. Në diçiturën e videos Leavitt ka shkruar:

- Advertisement -

Ai rezultoi pozitiv me RSV. Duke pritur që ai të marrë frymë më mirë vetë.

- Advertisement -

Share

spot_img

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Gjejnë njëra-tjetrën pas 32 vitesh: Nënës i bie të fikët në krahët e vajzës

Një histori e trishtë është transmetuar ditën e sotme në rubrikën “Ka një mesazh...

Kujdes nëna: Këto ushqime nuk duhet t’ua jepni fëmijëve pa bërë 2 vjeç

Stomaku dhe gjithë sistemi tretës i fëmijëve është mjaft i ndjeshëm dhe nuk mund...

Ky artikull është për ju që keni planifikuar të bëheni nëna pas moshës 40-vjeçe!

Në vendin tonë, gjithnjë e më shumë gra vendosin të kenë një fëmijë në...

Momente prekëse, nëna me kancer ndahet mes lotësh nga i biri para se të niset drejt spitalit

Jonida është veçse 25 vjeç, por sëmundja e kancerit po ia shkurton jetën. Kur...