E premte, 5 Mars, 2021

Dorita, vajza nga Ferizaj na njeh me macën e saj dhe dashurinë për kafshët / VIDEO

Sonte me Daorsën është e ftuar një vajzë tejet e veçantë.


Dorita nga Ferizaj do të na njoh më shumë rreth kafshëve dhe maces së saj Lunës që e ka marrë nga rruga…

Për më tepër shikoni emisionin:

 

 

 

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

“E premtja me Lejlan” – e ftuar Lina Budakova / VIDEO

Lina Budakova, është e ftuara e radhës në emisionin “E premtja me Lejlan” në...

Ejza dhe Olsi me një super performancë / VIDEO

Ejza Hoxha dhe Olsi Sherifaj, janë emra të njohur jo veç në qytetin e...

“E premtja me Lejlan” – e ftuar Ornela Stublla / VIDEO

Oenela Stublla është e ftuara e radhës në emionin “E premtja me Lejlan” në...

Ejza Hoxha – na sjell momente nga emisioni për fëmijë që organizohet në TV Apollon / VIDEO

Këtë të shtunë në emisionin "Shqip Art", prezantuesja Ejza Hoxha na sjell diç ndryshe. Ajo...