E enjte, 9 Shkurt, 2023

Djali shkoi ta kthente topin në fushë, u bë viral për shkak të mënyrës se si e bëri atë

- Advertisement -

Një grup miqsh luajtën futboll në shesh lojërash dhe provuan një dron të ri.


Një lojtar goditi në portë, por topi doli nga fusha.

- Advertisement -

Në atë moment, një burrë dhe një vajzë erdhën duke vrapuar në mënyrë rekreative.

Burri u ndal dhe tentoi ta gjuante topin përsëri në fushë, por në vend të fushës ai goditi vajzën.

Video është shpërndarë jashtëzakonisht shumë në internet.

- Advertisement -

 

- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Këto janë pjesët e trupit të cilat mund të zbulojnë sa jeni inteligjent: A jeni ndër të mençurit?

Ka rezultuar që truri juaj nuk është i vetmi tregues i nivelit tuaj të...

Fëmijët e parë të familjeve janë më inteligjentë

Një studim gjerman shpjegon arsyen. Sipas tij, koeficienti i intelektit (IQ) ulet me 1,5%...

Përdoruesit e Twitter “të ndarë në dysh” rreth rezultatit të kësaj detyre matematikore

Në rrjetin social Twitter është nxitur një debat për shkak të një problemi matematikor...

Biologu kosovar zbulon insekt të rrallë në Kosovë, e quan “njeriu i pamençur”

Në laboratorin e tij brenda Universitetit të Prishtinës, Halil Berisha po shikon me shumë...