E hënë, 3 Tetor, 2022

Djali dhe nëna e tij ishin të tronditur nga ajo që gjetën në sallatë nga dyqani

Një djalë nga Australia gjeti një gjarpër të gjallë në një qese me sallatë që bleu në dyqan.


Nëna e tij Lesley Kuhn pka treguar sallatën që djali solli nga supermarketi lokal Aldi në Sidnei.

- Advertisement -

Shikoni videon:

Share

spot_img

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Gjejnë njëra-tjetrën pas 32 vitesh: Nënës i bie të fikët në krahët e vajzës

Një histori e trishtë është transmetuar ditën e sotme në rubrikën “Ka një mesazh...

Kujdes nëna: Këto ushqime nuk duhet t’ua jepni fëmijëve pa bërë 2 vjeç

Stomaku dhe gjithë sistemi tretës i fëmijëve është mjaft i ndjeshëm dhe nuk mund...

Ky artikull është për ju që keni planifikuar të bëheni nëna pas moshës 40-vjeçe!

Në vendin tonë, gjithnjë e më shumë gra vendosin të kenë një fëmijë në...

Momente prekëse, nëna me kancer ndahet mes lotësh nga i biri para se të niset drejt spitalit

Jonida është veçse 25 vjeç, por sëmundja e kancerit po ia shkurton jetën. Kur...