E mërkurë, 28 Shtator, 2022

Dita e parë e kopshtit, moderatorja e njohur ndan ‘problemin’ që përjeton me të birin

- Advertisement -

Data 3 shtator, e hëna e parë e këtij muaji ka përkuar me hapjen e kopshteve dhe çerdheve për më të vegjëlit.

Julka Gramo, moderatorja e njohur ka zgjedhur t’i ndajë me të gjithë emocionet e ditës së parë të kopshtit për të voglin e saj. Me sa duket gjërat nuk kanë shkuar edhe aq mirë, pasi Greg nuk e ka pasur fare të lehtë të mësohet pa mamin e tij.

- Advertisement -

“Para, pas dhe më pas. Dita e parë e kopshtit: Duruam vetëm 1 orë e 45 minuta, nga të cilat 30 minuta ngjitur pas mamit. Gati për të përmirësuar kohën në ditët në vijim. Po fëmijëve tuaj sa kohë u është dashur që të përshtaten me situatën e re? Me të lehta kujtdo që e ka çerdhen apo kopshtin për herë të parë”,-ka shkruar Julka krahas fotove të djalit të saj.

Kujtojmë se ditën e djeshme Greg festoi ditëlindjen e 5-të me një festë madhështore.

- Advertisement -

Share

spot_img

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Profesori Smajljaj: Nëse sindikalistët lëshojnë pe dëshmojnë se janë të gatshëm për sakrificë

Profesori i universitar Avdi Smajljaj ka deklaruar se nëse SBAShK-u vendos t`i hap shkollat...

Këshilli i Prindërve letër krerëve shtetërorë: Nëse nuk ka marrëveshje deri më 1 tetor, fillojmë protestën

Kryesia e Këshillit të Prindërve të Kosovës ka paralajmëruar protestë në rast se Qeveria...

Nagavci vjen me një postim në Facebook, nuk flet për grevën

Ministrja e Arsimit, Arbërie Nagavci ka nënshkruar sot kontratat për ndërtimin e pesë çerdheve...

Nexhmi Hoxha nga Këshilli i Prindërve: Me padurim presim pezullimin e grevës

Anëtari i Këshillit të Prindërve të Prishtinës, Nexhmi Hoxha ka folur rreth qëndrimit të...