E martë, 24 Maj, 2022

Dhurata Thaçi, 7-vjeçarja që jeton në Angli ëndërron të bëhet blogere dhe modele

spot_img
- Advertisement -

Media për fëmijë dhe nëna “Kids of Kosova” prezanton fëmijën e dytë në bashkëpunim me “Albanian Future Stars” me seli në Londër.


Dhurata Thaçi, 7-vjeçare është vajza nga Kosova që jeton në Angli që ka ëndërr të bëhet blogere dhe modele.

- Advertisement -

Dhurata ka realizuar një video ku flet për vetën dhe ëndrrat që ka.

Ne i dëshirojmë shumë suksese.

Ndiqeni prezantimin e Dhuratës:

- Advertisement -

 

- Advertisement -

Share

spot_img

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Momente tmerri në kopshtin zoologjik, vogëlushja bie në strofkën e arinjve

Momente paniku në një kopësht zoologjik ku një vajzë e vogël ra brenda një...

E dhimbshme: Hyn për t’u larë, vdes një fëmijë në kanalin e “Ibër Lepencit” në Mitrovicë

Një fëmijë (i mitur) është gjetur pa shenja jete në kanalin e “Ibër Lepencit”...

Pse është e rëndësishme që fëmijët të mbajnë syze dielli në plazh?

Rrezet UV me të dyja tipet A dhe B mund të jenë shumë të...

Detajet që nuk duhet t’i harroni kurrë kur ekspozoni në diell fëmijën tuaj

Kërkoni hije për fëmijën tuaj. Planifikoni aktivitetet e brendshme për të qëndruar brenda gjatë pjesëve...