E mërkurë, 28 Shtator, 2022

Derdh shishen e qumështit, 1-vjeçarja bën sikur është në gjumë kur nëna e thërret

- Advertisement -

Një veprim i një vogëlusheje është bërë viral pasi u postua nga nëna e saj.


Emma Hore, 23-vjeçe kishte vënë në shtrat vajzën e saj njëvjeçare Emelia Harper, por kishte parë se vogëlushja nuk ishte shtrirë për të fjetur.

- Advertisement -

E kur e ëma e zë duke derdhur qumështin nga shishja, e thërret në emër dhe në atë moment vogëlushja menjëherë shtrihet duke u shtirur sikur është në gjumë.

Infermierja nga Cornwalli i Anglisë ka filluar të qeshë me veprimin e vajzës së saj.

 

- Advertisement -

Share

spot_img

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Ledion Halitaj fiton çmimin e dytë si kitaristi më i mirë i ri në “Transilvania International Guitar Festival”

Rumani, i riu kosovari Ledion Halitaj, është shpallur fitues i trefishtë në Festivalin Ndërkombëtar...

11-vjeçari me autizëm tejkalon gjenitë e shkencës, shpallet më inteligjenti në botë

Një 11-vjeçar ka shënuar pikët më të larta në testin e inteligjencës duke tejkaluar...

Rrahman Jasharaj: Nga nesër nis greva në çerdhet publike

Nga nesër çerdhet publike do të fillojnë grevën në gjithë Kosovën. Kryetari i këshillit...

Greva e përgjithshme në arsim, BSPK kërkon nga kopshtet të mos kujdesen për fëmijët

Bashkimi i Sindikatave të Pavarura të Kosovës i ka bërë thirrje edhe kujdestarëve të...