E diel, 5 Shkurt, 2023

Dardha bie nën dardhë: Vajza e Ardit Gjebreas një talent i vërtetë në muzikë / VIDEO

- Advertisement -

Anna Gjebrea duket se po ecën në rrugën e të atit dhe padyshim shumë shpejt do t’i bashkohet botës së artit dhe ekranit.

Arditi na ka treguar deri tani se vajza e tij ka shumë talente, por së fundmi sapo na ka dëshmuar se në të ardhmen do të jetë një super këngëtare.

- Advertisement -

Moderatori ka postuar në rrjete sociale një video duke udhëtuar me makinë së bashku me vajzën. Por gjithë vëmendjen e ka rrëmbyer Anna, e cila dëgjohet duke kënduar këngën që ishte vendosur në sfond. Ajo duket se ka një zë vërtetë shumë të mirë dhe Arditi është më shumë se krenar për këtë gjë.

Ai ka ndarë videon me të gjithë ndjekësit në Instagram dhe ka falenderuar publikisht të bijën për këtë moment.

Anna Gjebrea faleminderit për këtë moment të artë”, ka shkruar Arditi përkrah videos.

- Advertisement -

 

- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Njoftim i rëndësishëm për shtesat për fëmijë

Është hapur aplikimi për shtesat për të gjithë fëmijët deri në moshën 16 vjeçare. Lajmin...

E vërteton shkenca: Fëmijët e marrin inteligjencën nga nëna

Nënat janë përgjegjëset kryesore për transmetimin e gjeneve të inteligjencës tek fëmijët, sipas një...

E thotë shkenca: Fëmijët më të suksesshëm kanë prindër që bëjnë këto 5 gjëra

Askush nuk ka thënë ndonjëherë se të jesh prind është diçka e lehtë. Rritja...

Si t’i ndihmojmë fëmijët të kenë rezultate më të larta në shkollë?

Një studiuese shumë e njohur e zhvillimit të fëmijëve, Maria Montessori e ka identifikuar...