E shtunë, 1 Prill, 2023

Daorsa së shpejti duet me Elenan – do jetë një super këngë

- Advertisement1-

Ditë më parë Daorsa Sopa, artistja nga Ferizaj paralajmerojë në mënyrë interesante projektin e ri që do e sjell së shpejti në rrjetet e saja sociale.


E dinim se po promovonte kësaj here një bashkëpunim me dikë, e gjithçka u zbulua të hënën mbrëma në postimet e saja të fundit në faqen e saj në Facebook dhe Instagram.

- Advertisement -

Bëhet fjalë për një duet të cilin Daorsa do ta sjell kësaj radhe me 13 vjeçaren nga Prishtina Elenen.

Mirëpo dyshja nuk paralajmeruan më shumë detaje rreth projektit.

 

- Advertisement -

E ne sigurisht jemi të bindur se do të jetë një projekt i punuar mirë e do të shikohet e dëgjohet nga të gjithë e veçmas nga “Daorsons” ashtu siç njihen njerëzit në numër të madh që njohin e përkrahin një super yll si Daorsa.

Vajzave u dëshirojmë shumë sukses, e në mezi po presim për të parë këtë dyshe fantastike që po bashkon dy qendra të Kosovës, Ferizajn dhe Prishtinën.

 

- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Psikologia Albina Krasniqi: Për t’i mësuar fëmijët, duhet t’u prijmë drejt sjelljeve që duhet t’i bëjnë

Këtë të shtunë në emisionin “Familja ime”, kemi diskutuar për sjelljen prosociale. Albina Krasniqi, udhëheqëse...

Duhet të reflektojmë nëse po “vrasim” apo jo fëmijët nga dashuria dhe padija? Nga Marsida Simo (Sociologe)

Pridërimi është një proces i gjatë dhe i vështirë. Duhet jo vetëm dije, informacione,...

Psikologia thirrje prindërve: Kujdes se çfarë emra u vëni fëmijëve, që ata të mos bullizohen

Psikologia Arbenisa Berisha-Gashi ka thënë që emri është me të vërtetë i rëndësishëm në...

Njoftim i rëndësishëm për shtesat për fëmijë

Është hapur aplikimi për shtesat për të gjithë fëmijët deri në moshën 16 vjeçare. Lajmin...