E martë, 28 Mars, 2023

‘Covid shkofsh e mos u kthefsh’: Kjo ishte kënga që Cima e kishte kënduar

- Advertisement1-

Sot në moshën 71 vjeçare ka vdekur aktori i njohur shqiptar, Rasim Thaçi Cima, si pasojë e COVID-19.

Lajmi është i ditur nga familjarët e aktorit por edhe është konfirmuar nga Klinika Infektive.

- Advertisement -

Ai ka 13 ditë që ishte duke vuajtur nga COVID-19 dhe ishte i shtrirë në QKUK.

Në emisionin e fundit si mysafir, ishte te emisioni i Robert Berishës, ku edhe kishte kënduar një këngë kushtuar COVID’it.

Më poshtë keni videon:

- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Vetëm personat me koeficient të lartë të inteligjencës mund të dallojnë një shkronjë të ndryshme në foto

Zgjidhja e një iluzioni optik kërkon aftësi të mira vëzhgimi dhe një sy të...

“Ti që nuk lexon i bën të gjitha të zezat – vjedh, nuk punon, bëhesh i korruptuar”

Nga Edison Ypi Ti ha, pi, vishesh, mbathesh, zbavitesh. Por nuk je i qetë. Nuk...

Akrepat lëvizin një orë para, me këtë datë ndërrohet ora

Ora dimërore do të jetë e pranishme deri në natën mes të dielës 26...

Mira Murati, shqiptarja që qëndron prapa revolucionit botëror

Me “ChatGPT”, OpenAI shënoi një storie suksesi të papaparë. Mira Murati 35-vjeçare, një grua...