E mërkurë, 28 Shtator, 2022

Çiklisti në Belegjikë shkakton zemërim të madh, e godet vajzën 5-vjeçare dhe e gjuan në borë / VIDEO

- Advertisement -

Një çiklist ka shkaktuar zemërim të madh në Belgjikë, pasi e ka goditur me gju një fëmijë që po i bllokonte rrugën, duke e rrëzuar në borë.


Momenti tronditës, kur çiklisti duket se nxjerr qëllimisht gjurin për të goditur vajzën u kap në një video të marrë nga babai i saj, shkruan “Daily Mail”, transmeton Kids of Kosova.

- Advertisement -

Pamjet u shkrepën në Ditën e Krishtlindjes në një park natyror në Baraque Michel, Belgjikë dhe treguan vajzën duke ecur e lumtur me një grua dhe një fëmijë tjetër para se të goditej nga çiklisti i cili doli nga një kthesë në rrugën me dëborë.

Në vend që të priste që vajza të tërhiqet nga rruga e tij, burri e dërgon atë duke u rrëzuar në tokën e ftohtë e të lagur.

Fëmija, i raportuar nga media lokale si një pesë vjeçar i quajtur Neïa, nuk është lënduar.

- Advertisement -

Çiklisti është identifikuar nga policia, tha zyra e prokurorit e Liezhë.

 

- Advertisement -

Share

spot_img

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Ledion Halitaj fiton çmimin e dytë si kitaristi më i mirë i ri në “Transilvania International Guitar Festival”

Rumani, i riu kosovari Ledion Halitaj, është shpallur fitues i trefishtë në Festivalin Ndërkombëtar...

11-vjeçari me autizëm tejkalon gjenitë e shkencës, shpallet më inteligjenti në botë

Një 11-vjeçar ka shënuar pikët më të larta në testin e inteligjencës duke tejkaluar...

Rrahman Jasharaj: Nga nesër nis greva në çerdhet publike

Nga nesër çerdhet publike do të fillojnë grevën në gjithë Kosovën. Kryetari i këshillit...

Greva e përgjithshme në arsim, BSPK kërkon nga kopshtet të mos kujdesen për fëmijët

Bashkimi i Sindikatave të Pavarura të Kosovës i ka bërë thirrje edhe kujdestarëve të...