E shtunë, 1 Prill, 2023

Çfarë suksesi: I riu nga Prizreni bëhet oficer i Marines Amerikane

- Advertisement1-

Jon Hoti, një i ri Prizrenas pas diplomimit në Huoston, nga sot është Oficer i Marines Amerikane edhe inxhinier i Marines.


Të rejat dhe të rinjtë nga Kosova, çdo ditë e më shumë po bëhen historia e jonë e suksesit, para të cilëve duhet të përulemi.

- Advertisement -

 

- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Nxënësja Era Thaçi fiton bursë për studime në universitetin prestigjioz Brown

Nxënësja nga Prishtina, Era Thaçi, ka fituar bursë për studime në universitetin prestigjioz Brown...

Rrahman Jasharaj: Nëse mësimdhënësit duan të ngrisin pagat e tyre, mund të hyjnë në testim

Për draft-udhëzimin që pritet të nis zbatimin nga Ministria e Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë,...

Nagavci pret një grup të mësimdhënësve: Synojmë të përmirësojmë gjendjen në arsim

Ministrja Arbërie Nagavci ka një grup të mësimdhënësve të Programit Akademik të Bashkëpunimit Ndërkombëtar,...

Podujevë: Këta janë të ftuarit në test me shkrim për pozitën ‘Sekretar Shkolle’

Komuna e Podujevës ka publikuar listën e të ftuarve në test me shkrim për...