E mërkurë, 28 Shtator, 2022

Çfarë shembuli i keq: “Kërcet” grushti në shkollë mes stafit – kjo është arsyeja

- Advertisement -

Një anëtar i bordit të një shkolle në Connecticut të Shteteve të Bashkuara është goditur me grusht në fytyrë gjatë një takimi të tensionuar të martën në mbrëmje rreth vendimit të shkollës për ta nxjerrë në pension maskotën e shkollës.

Gjatë një pauze në takim, një burrë që iu drejtua bordit dhe Ray McFall-it, anëtar i bordit, u përfshi në një përballje të tensionuar, shkruan Fox Neës.

- Advertisement -

 

Dy burrat shihen përballë njëri tjetrit. McFall e shtyn pak personin që kishte përballë, i cili menjëherë i kundërpërgjigjet me goditje në fytyrë. Të pranishmit ndërhyjnë për ta ndalur përleshjen.

- Advertisement -

Share

spot_img

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Video prekëse që tregon se mësuesi nuk duhet harruar dhe respektuar gjithmonë

Një pilot në linjat turke zbulon se një nga mësuesit që ai kishte kaluar...

Shkalla e ulët e inteligjencës “shpëton” 25-vjeçarin nga dëbimi në Kosovë

Ai ka një shkallë të inteligjencës prej vetëm 70 IQ dhe konsiderohet si personalitet...

Gjuha shqipe e varfër, a do të flasim në të ardhmen veç me emoji?

Emojit janë këtu dhe janë këtu për të qëndruar, duke u zhvilluar e përmirësuar...

Universiteti shtetëror i Floridas shkruan për ekonomisten nga Prishtina

Universiteti Shtetëror i Floridas (FSU) ka shkruar sot për këngëtaren Adelina Emini, e cila...