E enjte, 22 Prill, 2021

KIDS INTERVIEW

Ejza dhe Olsi me një super performancë / VIDEO

Ejza Hoxha dhe Olsi Sherifaj, janë emra të njohur jo veç në qytetin e Fierit, por edhe në mbarë Shqipërinë. Ejza, ndërkaq ka bërë emër...

“E premtja me Lejlan” – e ftuar Ornela Stublla / VIDEO

Oenela Stublla është e ftuara e radhës në emionin “E premtja me Lejlan” në “Kids of Kosova”. Ajo është nxënëse e klasës së pestë në...

Ejza Hoxha – na sjell momente nga emisioni për fëmijë që organizohet në TV Apollon / VIDEO

Këtë të shtunë në emisionin "Shqip Art", prezantuesja Ejza Hoxha na sjell diç ndryshe. Ajo sjell momente live nga emisioni për fëmijë që organizohet në...

“E premtja me Lejlan”, e ftuar Leonita Haliti / VIDEO

Leonita Haliti 8-vjeçare nga Fushë Kosova është e ftuara e radhës në emionin "E premtja me Lejlan" në "Kids of Kosova". Leonita e cila ndjek...

“E premtja me Lejlan”, të ftuar Leon Kastrati dhe Suela Kutllovci/ VIDEO

Leon Kastrati dhe Suela Kutllovci nga Fushë Kosova janë të ftuar sonte në emisionin “E premtja me Lejlan” që trasmetohet në Kids of Kosova dhe...

“E premtja me Lejlan”, e ftuar Sibora Hoxha / VIDEO

Sibora Hoxhaj 9 vjeqare në klasën e katërt në shkollën "Selman Riza" është e ftuar sonte në emisionin "E premtja me Lejlan" që trasmetohet...

“E diela me Daorsën”, e ftuar – pianistja Bulëza Gajtani / VIDEO

Këtë javë në emisionin “E diela me Daorsën”, që transmetohet në “Kids of Kosova” dhe Gjirafa është e ftuar një talente që pritet të...

Emisioni “ShqipArt”, i ftuar Besnik Zaimi – drejtues i Ansamblit “Myzeqeja” në Fier / VIDEO

Sonte në emisionin “ShqipArt” në Kids of Kosova është i ftuar një mysafir i cili vërtetë ka për çfarë të tregon. Përballë prezantueses të Kids...

“E premtja me Lejlan” e ftuar Stina Gashi – poete / VIDEO

9-vjeçarja nga Fushë Kosova, Stina Gashi është e ftuar sonte në emisionin “E premtja me Lejlan”. Stina është një nxënëse e shkëlqyeshme dhe ajo merret...

Juena Tahiri, 14-vjeçarja nga Tirana – flet për karrierën e saj / VIDEO

Është 14-vjeçare dhe ndjek mësimet në shkollën 9-vjeçare "Fan Noli" në Tiranë. Prindërit dhe mësuesit zbuluan se ka prirje për muzikë. Që në moshën 7-vjecare...

VIDEO-INTERVISTË me Tahire Gashi – Ju prezantojmë qendrën e kujdesit ditor OJQ “Zana” në Klinë / VIDEO

Për 20 vite pa ndalë punon për të drejtat e fëmijëve dhe grave në komunën e Klinës. Si nënë e një djali me autizëm,...

Emisioni “ShqipArt”, e ftuar Iris Rexhaj – balerina nga Fieri / VIDEO

Sonte në emisionin “ShqipArt” në Kids of Kosova është e ftuar një vajzë tejet e talentuar. Përballë prezantueses të Kids of Kosova – Ejza Hoxha...

Rrjetet sociale

3,269FansLike

Tregimet e fundit