E premte, 7 Tetor, 2022

Burri tenton ta RRËMBEJ 11-vjeçaren dhe ta fus në veturë, shikoni si ia del të shpëtojë

Zyra e sherifit Escambia në Florida, ka publikuar pamjet e një tentim rrëmbimi të një vajze 11-vjeçe që ka ndodhur të hënën.


Rreth orës 7, një veturë ishte ndalur afër 11-vjeçares që po priste në stacionin e autobusit, transmeton Telegrafi.

- Advertisement -

Nga vetura e bardhë doli një burrë i cili kishte një thikë në dorë. Iu afrua vajzës që tentoi të ikë, por pasoi një betejë e ashpër ku burri tentoi ta futë me dhunë në veturë, por ajo arriti të ikë.

Share

spot_img

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Ledion Halitaj fiton çmimin e dytë si kitaristi më i mirë i ri në “Transilvania International Guitar Festival”

Rumani, i riu kosovari Ledion Halitaj, është shpallur fitues i trefishtë në Festivalin Ndërkombëtar...

11-vjeçari me autizëm tejkalon gjenitë e shkencës, shpallet më inteligjenti në botë

Një 11-vjeçar ka shënuar pikët më të larta në testin e inteligjencës duke tejkaluar...

Rrahman Jasharaj: Nga nesër nis greva në çerdhet publike

Nga nesër çerdhet publike do të fillojnë grevën në gjithë Kosovën. Kryetari i këshillit...

Greva e përgjithshme në arsim, BSPK kërkon nga kopshtet të mos kujdesen për fëmijët

Bashkimi i Sindikatave të Pavarura të Kosovës i ka bërë thirrje edhe kujdestarëve të...