E mërkurë, 28 Shtator, 2022

Burri tenton në mënyrë bizare të shkrijë borën nga oborri / VIDEO

- Advertisement -

Një burrë nga Kentucky, i cili donte të pastronte borën nga rruga e tij, përdori një flakadanë për të larguar borën në çast.


Në një klip 30 sekondësh që është bërë viral, Timothy Broëning nga Ashland, në lindje të Lexington, mund të shihet duke luajtur në kamerë ndërsa qëndron në rrugën e tij me një kapelë me një cigare në gojën e tij. dhe një kuti birre në dorë.

- Advertisement -

Ai e drejton flakëruesin e tij në njërën anë të rrugës dhe pastaj tjetrën, duke shkrirë menjëherë borën dhe akullin që ishin grumbulluar.

 

- Advertisement -

Share

spot_img

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Video prekëse që tregon se mësuesi nuk duhet harruar dhe respektuar gjithmonë

Një pilot në linjat turke zbulon se një nga mësuesit që ai kishte kaluar...

Shkalla e ulët e inteligjencës “shpëton” 25-vjeçarin nga dëbimi në Kosovë

Ai ka një shkallë të inteligjencës prej vetëm 70 IQ dhe konsiderohet si personalitet...

Gjuha shqipe e varfër, a do të flasim në të ardhmen veç me emoji?

Emojit janë këtu dhe janë këtu për të qëndruar, duke u zhvilluar e përmirësuar...

Universiteti shtetëror i Floridas shkruan për ekonomisten nga Prishtina

Universiteti Shtetëror i Floridas (FSU) ka shkruar sot për këngëtaren Adelina Emini, e cila...