E hënë, 3 Tetor, 2022

Burri inskenon një urgjencë për t’i propozuar të dashurës, video bëhet hit

Mike Matthews vendosi t’i propozojë të dashurës së tij Amy Marshall në një mënyrë të pazakontë pas më shumë se dy vitesh lidhje.


Ai u ndihmua nga zjarrfikësit e Nju Jorkut dhe një mike e tij që pretendonte të ishte një grua shtatzënë dhe ishte afër të lindte.

- Advertisement -

 

Amy është një infermiere që mendoi se do të ndihmonte në lindjen e një fëmije, por përfundimisht mori një unazë fejese.

Share

spot_img

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Fëmija nuk trashëgon gjithçka nga prindërit, ky familjar është kryesor për gjenetikën

Alejandro Jodorowsky, një eseist kilian, shkroi një libër të quajtur “Metagjenalogjia: Vetë-Zbulimi Nëpërmjet Psihomagjisë...

Gjejnë njëra-tjetrën pas 32 vitesh: Nënës i bie të fikët në krahët e vajzës

Një histori e trishtë është transmetuar ditën e sotme në rubrikën “Ka një mesazh...

Nga Arbër Paçarizi: Prindërit janë pasqyra e vetme ku fëmijët e shikojnë vetën

Nga Arbër Paçarizi: "Prindërit janë pasqyra e vetme ku fëmijët e shikojnë vetën, andaj nëse...

Pas 8 vjetësh, familja me 12 fëmijë bashkohet si dikur

Të mbledhur në studion e programit “E diela shqiptare” në Tv Klan, rubrika “Ka...