E mërkurë, 29 Mars, 2023

Burri hedh divanin nga kati i 3 i shtëpisë, fqinja shpëton për një fije floku

- Advertisement1-

Një burrë i cili ishte “shumë dembel” që të merrte divanin e tij të vjetër me kujdes a nxirrte jashtë shtëpisë, e hodhi atë nga dritarja duke rrezikuar jetën e fqinjës.


Nga video e publikuar nga mediat britanike duket qartë momenti kur burri hodhi divanin e vjetër nga dritarja e apartamentit të tij, në katin e tretë.

- Advertisement -

E në momentin që ai bëri veprimin e rrezikshëm, poshtë po kalonte fqinja e tij, e cila fatmirësisht shpëtoi pa dëmtime.

- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Vetëm personat me koeficient të lartë të inteligjencës mund të dallojnë një shkronjë të ndryshme në foto

Zgjidhja e një iluzioni optik kërkon aftësi të mira vëzhgimi dhe një sy të...

“Ti që nuk lexon i bën të gjitha të zezat – vjedh, nuk punon, bëhesh i korruptuar”

Nga Edison Ypi Ti ha, pi, vishesh, mbathesh, zbavitesh. Por nuk je i qetë. Nuk...

Akrepat lëvizin një orë para, me këtë datë ndërrohet ora

Ora dimërore do të jetë e pranishme deri në natën mes të dielës 26...

Mira Murati, shqiptarja që qëndron prapa revolucionit botëror

Me “ChatGPT”, OpenAI shënoi një storie suksesi të papaparë. Mira Murati 35-vjeçare, një grua...