E martë, 29 Nëntor, 2022

Bora shkakton kaos në rrugët e Britanisë, shikoni si rrëshqet autobusi / VIDEO

Moti i keq ka përfshirë Britainë e Madhe.

Si pasojë e reshjeve të mëdha të borës, rrugët janë bërë të rrezikshme.

- Advertisement -

Në pamjet e publikuara nga Daily Mail shihen si autobusi rrëshqet në rrugët e akullta, shkruan Kids of Kosova.

 

 

- Advertisement -

 

Share

spot_img

Të fundit

Të tjera nga kategoria

28 NËNTORI – festë e shumëfishtë

Dita e 28 nëntorit e emërtuar si Festa e Flamurit është një nga më...

Urime 28 Nëntori – kjo është agjenda shtetërore për shënimin e Ditës së Flamurit

Qeveria e Kosovës ka publikuar agjendën shtetërore për organizimin e 28 Nëntorit, 110 vjetorit...

​12 vjeçari përjashtohet nga shkolla pasi preu flokët në stilin e brazilianit Ronaldo

Një 12-vjeçar u përjashtua nga shkolla kur vendosi të nderojë legjendën e futbollit brazilian...

Test: Zgjidhni një kartë dhe zbuloni se çfarë ju pret në 2023

Karta 1 Ju dëshironi shumë gjëra dhe luftoni për to. Ju keni pasur ulje-ngritjet tuaja,...