E hënë, 26 Shtator, 2022

Bora Mziu, 1-vjeçarja sa bukur i bën ushtrimet me babain e saj / VIDEO

- Advertisement -

Fëmijët janë engjujt tanë. Që në vegjëli ata tërheqin vëmendjen e të gjithëve me veprimet që bëjnë.


Bora Mziu, 1 vjeçarja nga Mitrovica vërtetë është një fëmijë tejet i bukur dhe që e vogël po aftësitë e saj.

- Advertisement -

Babai i saj, Xhemaili ka dërguar një video në Kids of Kosova ku shihet se si vogëlushja sa bukur bën ushtrimet.

Për më tepër shikoni videon:

 

- Advertisement -

Share

spot_img

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Ledion Halitaj fiton çmimin e dytë si kitaristi më i mirë i ri në “Transilvania International Guitar Festival”

Rumani, i riu kosovari Ledion Halitaj, është shpallur fitues i trefishtë në Festivalin Ndërkombëtar...

11-vjeçari me autizëm tejkalon gjenitë e shkencës, shpallet më inteligjenti në botë

Një 11-vjeçar ka shënuar pikët më të larta në testin e inteligjencës duke tejkaluar...

Rrahman Jasharaj: Nga nesër nis greva në çerdhet publike

Nga nesër çerdhet publike do të fillojnë grevën në gjithë Kosovën. Kryetari i këshillit...

Greva e përgjithshme në arsim, BSPK kërkon nga kopshtet të mos kujdesen për fëmijët

Bashkimi i Sindikatave të Pavarura të Kosovës i ka bërë thirrje edhe kujdestarëve të...