E premte, 7 Tetor, 2022

Bora dhe Arbori këndojnë këngën më të bukur kushtuar nënave dhe na shkrinë zemrat

Bora Zemani ka publikuar disa momente me djalin e saj Arborin. Moderatorja më e dashur shqiptare ka treguar shpesh herë se është edhe një nënë mjaft e përkushtuar.

Ajo është mjaft aktive në instagram ku herë pas here ndanë imazhe dhe video nga përditshmëria. Së fundmi Bora ka publikuar disa video ku shihet duke u kënaqur me djalin e saj Arborin.

- Advertisement -

 

Ajo është mjaft aktive në instagram ku herë pas here ndanë imazhe dhe video nga përditshmëria. Së fundmi Bora ka publikuar disa video ku shihet duke u kënaqur me djalin e saj Arborin.

Bora Zemani disa herë përmes emisionit ‘Përputhen’, i ka dërguar mesazhe Donaldit, e që një gjë të tillë e ka bërë edhe së fundmi.

- Advertisement -

Takimi i një çifti në “Për’puthen” nuk shkoi edhe aq mirë, e për të cilin kishte disa fjalë edhe moderatorja. “Pa u sqaruar deri në fund gjërat nuk ecet përpara”, u shpreh Bora duke cituar fjalët e opinionistit, Arjan Konomi, i cili poashtu kishte hedhur ‘kunja’ në kohën kur u zyrtarizuar lidhja e Donaldit me Beatrixën.

Moderatorja e njohur e ‘Top Channel. Bora Zemaini prej disa mujash është në qendër të vëmendjes mediatike, për shkak të përfshirjes në trekëndëshin e krijuar me aktorin, Donald Veshaj dhe këngëtaren Beatrix Ramosaj. Mirëpo, pavarësisht gjithçka, Bora vazhdon me përditshmërinë e saj.

Ajo drejton çdo ditë emisionin e saj dhe është shumë aktive në rrjetet sociale. Së fundmi, ajo ka postuar në Instagram një foto me nënën e saj, të cilën e ka konsideruar opinionisten e jetës. “Me opinionisten e jetes sime”, ka shkruar Bora krahas fotos.

Share

spot_img

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Ledion Halitaj fiton çmimin e dytë si kitaristi më i mirë i ri në “Transilvania International Guitar Festival”

Rumani, i riu kosovari Ledion Halitaj, është shpallur fitues i trefishtë në Festivalin Ndërkombëtar...

11-vjeçari me autizëm tejkalon gjenitë e shkencës, shpallet më inteligjenti në botë

Një 11-vjeçar ka shënuar pikët më të larta në testin e inteligjencës duke tejkaluar...

Rrahman Jasharaj: Nga nesër nis greva në çerdhet publike

Nga nesër çerdhet publike do të fillojnë grevën në gjithë Kosovën. Kryetari i këshillit...

Greva e përgjithshme në arsim, BSPK kërkon nga kopshtet të mos kujdesen për fëmijët

Bashkimi i Sindikatave të Pavarura të Kosovës i ka bërë thirrje edhe kujdestarëve të...