E shtunë, 28 Nëntor, 2020

Biskota me tërshërë

- Advertisement -
- Advertisement -
- Advertisement -
- Advertisement -

Në kuadër të medias Kids of Kosova (www.kidsofkosova.net) do të jetë edhe rubrika RECETA E MAMIT.

Në videon më poshtë mund të shikoni si bëhen BISKOTA ME TËRSHËRË.

Receta përgatitet nga Gresa dhe motra e saj Agnesa Behluli.

Kids of Kosova është pajtuar me këngëtaren Gresa Behluli që recetat që prezantohen në kanalin e saj në You Tube të publikohen edhe në portalin tonë.

- Advertisement -

Share

Të fundit

Flet Zenun Shala, që hapi shkollën shqipe në Monthey të Zvicrës: Çdo ditë e më shumë po rritet numri i nxënësëve

Mërgata kosovare që jeton në shtete të ndryshme asnjëherë nuk e harron t’ia trasojë gjeneratave të reja që ta mësojnë gjuhën shqipe. Kështu ka bërë...

Suela Kluna, 11-vjeçarja që jeton në Gjermani – drejt realizimit të ëndrrës për t’u bërë modele

Është 11-vjeçare dhe si çdo fëmijë ka shumë ëndrra. Pandemia aktualisht e ka stopuar që të merret me modelim, por shpreson se shpejt do...

Flet Ajlin Alfredaj nga Tropoja: Si është të rritësh 7 fëmijë dhe të bësh karrierë në politikë

Intervistoi: Donat Maloku Është nënë e 7 fëmijëve por kjo nuk e ka penguar të kryejë dy fakultete dhe më pas të merret intesivisht me...

Të tjera nga kategoria

Tortë e mrekullueshme për vetëm 15 minuta

Për të gatuar këtë tortë nuk keni nevojë të shpenzoni shumë para, sepse për...

Ëmbëlsira speciale për festa

Në kuadër të medias Kids of Kosova (www.kidsofkosova.net) do të jetë edhe rubrika RECETA...

Kifle me gjizë

Në kuadër të medias Kids of Kosova (www.kidsofkosova.net) do të jetë edhe rubrika RECETA...

Kek me banane dhe çokollatë

Në kuadër të medias Kids of Kosova (www.kidsofkosova.net) do të jetë edhe rubrika RECETA...