E diel, 27 Nëntor, 2022

Biden tregohet romantik, presidenti amerikan i dhuron lule bashkëshortes

Presidenti amerikan, Joe Biden i dhuron një lule Zonjës së Parë, Jill Biden teksa po ecnin për tek helikopteri “Marine One”.

Presidenti dhe Zonja e Parë u nisën për të udhëtuar drejt Atlantas, Georgia, në ditën e 100-të në detyrë, në Shtëpinë e Bardhë në Uashington.

Share

spot_img

Të fundit

Të tjera nga kategoria

4-vjeçari kafshohet nga qeni në oborrin e çerdhes në Prishtinë – nëna e tij tregon ngjarjen

Një fëmijë është kafshuar nga një qen endacak të hënën brenda oborrit të çerdhes...

Noar Osmani, nxënës i klasës së katërt, po krijon web-faqe – ka 17 çertifikata

Noar Osmani, nxënës i klasës së katërt, në shkollën fillore "Dardania" shquhet me intelegjenca...

Ledion Halitaj fiton çmimin e dytë si kitaristi më i mirë i ri në “Transilvania International Guitar Festival”

Rumani, i riu kosovari Ledion Halitaj, është shpallur fitues i trefishtë në Festivalin Ndërkombëtar...

11-vjeçari me autizëm tejkalon gjenitë e shkencës, shpallet më inteligjenti në botë

Një 11-vjeçar ka shënuar pikët më të larta në testin e inteligjencës duke tejkaluar...