E shtunë, 1 Prill, 2023

Biden tregohet romantik, presidenti amerikan i dhuron lule bashkëshortes

- Advertisement1-

Presidenti amerikan, Joe Biden i dhuron një lule Zonjës së Parë, Jill Biden teksa po ecnin për tek helikopteri “Marine One”.

Presidenti dhe Zonja e Parë u nisën për të udhëtuar drejt Atlantas, Georgia, në ditën e 100-të në detyrë, në Shtëpinë e Bardhë në Uashington.

- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Psikologia Albina Krasniqi: Për t’i mësuar fëmijët, duhet t’u prijmë drejt sjelljeve që duhet t’i bëjnë

Këtë të shtunë në emisionin “Familja ime”, kemi diskutuar për sjelljen prosociale. Albina Krasniqi, udhëheqëse...

Duhet të reflektojmë nëse po “vrasim” apo jo fëmijët nga dashuria dhe padija? Nga Marsida Simo (Sociologe)

Pridërimi është një proces i gjatë dhe i vështirë. Duhet jo vetëm dije, informacione,...

Psikologia thirrje prindërve: Kujdes se çfarë emra u vëni fëmijëve, që ata të mos bullizohen

Psikologia Arbenisa Berisha-Gashi ka thënë që emri është me të vërtetë i rëndësishëm në...

Njoftim i rëndësishëm për shtesat për fëmijë

Është hapur aplikimi për shtesat për të gjithë fëmijët deri në moshën 16 vjeçare. Lajmin...