E shtunë, 1 Prill, 2023

Bëri një foto fantastike para se të flinte, kur u zgjua nuk mund të besonte nga ajo që shihte

- Advertisement1-

Fuqia e natyrës është një gjë me të vërtetë e frikshme.

Nëse mendoni se dimrat tek ne janë të vështirë, ju me siguri nuk keni qenë në Rusi.

- Advertisement -

Disa fotografi tregojnë tregojnë pamje të pabesueshme të dimrit në Kamchatka, një vend në pjesën aziatike të Rusisë lindore

Ky lloj kaosi me dëborë është një gjë krejt normale në Kamchatka. Kush do të mendonte se bora mund të arrinte në katin e 4-të?

Edhe nëse keni arritur të dilni nga shtëpia në makinë, do të jetë e vështirë të lëvizni diku më tej. Një rast i tillë i ka ndodhur edhe një banori, i cili kur është zgjuar në mëngjes nuk ka arritur ta gjejë veturën nga bora e madhe.

- Advertisement -

Megjithatë banorët janë mësuar me një gjendje të tillë

- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Vetëm personat me koeficient të lartë të inteligjencës mund të dallojnë një shkronjë të ndryshme në foto

Zgjidhja e një iluzioni optik kërkon aftësi të mira vëzhgimi dhe një sy të...

“Ti që nuk lexon i bën të gjitha të zezat – vjedh, nuk punon, bëhesh i korruptuar”

Nga Edison Ypi Ti ha, pi, vishesh, mbathesh, zbavitesh. Por nuk je i qetë. Nuk...

Akrepat lëvizin një orë para, me këtë datë ndërrohet ora

Ora dimërore do të jetë e pranishme deri në natën mes të dielës 26...

Mira Murati, shqiptarja që qëndron prapa revolucionit botëror

Me “ChatGPT”, OpenAI shënoi një storie suksesi të papaparë. Mira Murati 35-vjeçare, një grua...