E diel, 24 Tetor, 2021

Bëri hapat e parë para syve të tyre, reagimi i prindërve tyre ishte mbresëlënës kur panë djalin duke ecur

Këto ditë një video është bërë virale ku reagimet e prindërve kur shohin të birin duke bërë hapat e parë në një moment krejt të papritur, ka bërë për vete miliona njerëz në mbarë botën.


Nëna dhe babai po qëndronin të ulur duke shikuar televizor në dhomën e ndejës, e djali i tyre fillimisht mbahej për shtrati dhe më pas vazhdoi ecjen pa ndihmën e askujt.

 

Prindërit e shikonin në ankth, e tërë situatën e ka filmuar kamera e instaluar në dhomën e ndejës. Vogëlushi kthehet kah prindërit, i shikon dhe lëshohet në tepih.

Të gëzuar me atë që panë, vrapuan për ta përqafuar dhe t’i tregojnë se ajo çfarë bëri ishte diçka shumë e madhe.

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Ekspertët për Pfizer: Përfitimet e vaksinës te fëmijët 5 deri 11 vjeç

Ekspertët e Administratës së Ushqimit dhe Barnave në Shtetet e Bashkuara thanë të premten...

U bë virale në rrjet pasi u bullizua, 8-vjeçarja rishfaqet në emisionin “T’ka mami yll”

Liana është vajza 8-vjeçare që është kthyer tashmë në një personazh shumë të përfolur...

Nuk e kemi ditur më parë, aktorja e njohur tregon historinë e bukur pas emrit të vajzës së saj

Më 18 qershor të vitit që lamë pas, çifti Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi...

Bëmë baba, të të ngjaj! Anna Gjebrea do të përfaqësojë Shqipërinë në Eurovizionin e fëmijëve

Dardha bie nën dardhë thotë populli, ndaj nuk është aspak e rastësishme që Anna...