E premte, 31 Mars, 2023

Bëni kujdes për festa: 6 rregullat kryesore që duhet të ndiqni

- Advertisement1-

Komiteti i ekspertëve Teknik në Shqipëri ende nuk ka dhënë masat për orarin e ri gjatë periudhës së festive,por pritet që të jepet këtë javë që do të vijë.

Pavarësisht kësaj ka disa rregulla bazë që duhen ndjekur në të gjitha momentet sidomos për festa. Këto janë:

- Advertisement -

- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Vetëm personat me koeficient të lartë të inteligjencës mund të dallojnë një shkronjë të ndryshme në foto

Zgjidhja e një iluzioni optik kërkon aftësi të mira vëzhgimi dhe një sy të...

“Ti që nuk lexon i bën të gjitha të zezat – vjedh, nuk punon, bëhesh i korruptuar”

Nga Edison Ypi Ti ha, pi, vishesh, mbathesh, zbavitesh. Por nuk je i qetë. Nuk...

Akrepat lëvizin një orë para, me këtë datë ndërrohet ora

Ora dimërore do të jetë e pranishme deri në natën mes të dielës 26...

Mira Murati, shqiptarja që qëndron prapa revolucionit botëror

Me “ChatGPT”, OpenAI shënoi një storie suksesi të papaparë. Mira Murati 35-vjeçare, një grua...