E hënë, 26 Shtator, 2022

Bëhet milioner pa nisur të flas e ec: Shikoni si mbulohet bebja me para

- Advertisement -

Disa fëmijë pasurohen akoma pa u mësuar të flasin e të fillojnë të ecin, dhe e gjithë kjo falë një feste që organizojnë prindërit në shtëpi dhe thërrasin miqtë e tyre.


Këto festa si rasti në videon më poshtë, sigurisht që flet për ato familjet e pasura sepse në të kundërtën nuk do të mbulohej bebja me para.

- Advertisement -

Për më shumë ndiqeni videon më poshtë:

 

- Advertisement -

Share

spot_img

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Ledion Halitaj fiton çmimin e dytë si kitaristi më i mirë i ri në “Transilvania International Guitar Festival”

Rumani, i riu kosovari Ledion Halitaj, është shpallur fitues i trefishtë në Festivalin Ndërkombëtar...

11-vjeçari me autizëm tejkalon gjenitë e shkencës, shpallet më inteligjenti në botë

Një 11-vjeçar ka shënuar pikët më të larta në testin e inteligjencës duke tejkaluar...

Rrahman Jasharaj: Nga nesër nis greva në çerdhet publike

Nga nesër çerdhet publike do të fillojnë grevën në gjithë Kosovën. Kryetari i këshillit...

Greva e përgjithshme në arsim, BSPK kërkon nga kopshtet të mos kujdesen për fëmijët

Bashkimi i Sindikatave të Pavarura të Kosovës i ka bërë thirrje edhe kujdestarëve të...