E hënë, 3 Tetor, 2022

Behare Maksutaj zgjedhet ‘Miss Shqiptarja në botë 2020”

Është mbajtur nata finale e edicionit garues ‘Miss Shqiptarja në botë 2020’.

E para që u zgjodh në këtë event është vajza Behare Maksutaj, bukuroshja nga Deçani e cila jeton në Zvicër.

- Advertisement -

Eventi i organizuar nga ‘Gecjan Group’, u transmetua ekskluzivisht çdo të diele në ekranet e radiotelevizionit 21 dhe në të morën pjesë vajza shqiptare nga e gjithë bota.

Beharja u zgjodh edhe ‘Miss Eleganca’ në mesin e 31 vajzave sa ishin në finale.

Share

spot_img

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Fëmija nuk trashëgon gjithçka nga prindërit, ky familjar është kryesor për gjenetikën

Alejandro Jodorowsky, një eseist kilian, shkroi një libër të quajtur “Metagjenalogjia: Vetë-Zbulimi Nëpërmjet Psihomagjisë...

Gjejnë njëra-tjetrën pas 32 vitesh: Nënës i bie të fikët në krahët e vajzës

Një histori e trishtë është transmetuar ditën e sotme në rubrikën “Ka një mesazh...

Nga Arbër Paçarizi: Prindërit janë pasqyra e vetme ku fëmijët e shikojnë vetën

Nga Arbër Paçarizi: "Prindërit janë pasqyra e vetme ku fëmijët e shikojnë vetën, andaj nëse...

Pas 8 vjetësh, familja me 12 fëmijë bashkohet si dikur

Të mbledhur në studion e programit “E diela shqiptare” në Tv Klan, rubrika “Ka...