E shtunë, 28 Nëntor, 2020

Barack Obama ka frikë nga vajza e tij e vogël dhe arsyeja është Michelle!

- Advertisement -
- Advertisement -
- Advertisement -
- Advertisement -

Ish-presidenti i SHBA, Barack Obama I ftuar në emisionin “Jimmy Kimel Live”, deklaroi se ai ka frikë nga vajza e tij e vogël, Sasha dhe shkaku është bashkëshortja e tij.

Obama tregoi se vajza e tyre 19-vjeçare i ngjan shumë të ëmës dhe kanë të njëjtën sjellje. “Sasha është një mini Michelle. Kam frikë nga Michelle dhe Sasha sepse kanë të njëjtën pamje dhe të njëjtën sjellje”-tha Obama.

Ndërsa me vajzën e madhe, 22-vjeçaren Malia, ish-presidenti i ka marrëdhëniet më të mira. “Malia më ngjan mua. Ne të dy përpiqemi të mbajmë paqen në shtëpi. Unë jam ai që i bëj për të qeshur me batuta.”

“Kur u martova me Michelle dhe biseduam për të krijuar familje, i thashë vetes se do t’i bëj gjërat ndryshe, do sigurohem që vajzat e mia të më njohin, të dinë që unë i dua dhe i mbështes. Mendoj se kam bërë një punë të mirë”-u shpreh Obama.

Ish-presidenti tregoi edhe cilësitë që vlerëson më shumë tek vajzat e tij: Sashën për vetëbesimin ndërsa Malian për gjallërinë që ka.

- Advertisement -

Share

Të fundit

Flet Zenun Shala, që hapi shkollën shqipe në Monthey të Zvicrës: Çdo ditë e më shumë po rritet numri i nxënësëve

Mërgata kosovare që jeton në shtete të ndryshme asnjëherë nuk e harron t’ia trasojë gjeneratave të reja që ta mësojnë gjuhën shqipe. Kështu ka bërë...

Suela Kluna, 11-vjeçarja që jeton në Gjermani – drejt realizimit të ëndrrës për t’u bërë modele

Është 11-vjeçare dhe si çdo fëmijë ka shumë ëndrra. Pandemia aktualisht e ka stopuar që të merret me modelim, por shpreson se shpejt do...

Flet Ajlin Alfredaj nga Tropoja: Si është të rritësh 7 fëmijë dhe të bësh karrierë në politikë

Intervistoi: Donat Maloku Është nënë e 7 fëmijëve por kjo nuk e ka penguar të kryejë dy fakultete dhe më pas të merret intesivisht me...

Të tjera nga kategoria

Mënyra si ju e mbani filxhanin, tregon shumë për personin që ju jeni

Mënyra si ju e mbani filxhanin, thotë më shumë nga sa ju e imagjinoni...

Gruaja me 500 mace e qen: Kafshët janë më besnike se njerëzit

Më shumë se një duzinë mace dhe qen kërkojnë vëmendjen e Maryam al-Balushi ndërsa...

Testoni logjikën tuaj. Cili nga filxhanët e kafesë do mbushet i pari?

Përgjigja është 5. Të gjitha kupat e tjera nuk do të marrin asgjë sepse...

Tipari i veçantë në pamjen tuaj, bazuar në shenjën e horoskopit

Si supozohet t’ju përfytyrojë dikush nëse i tregoni vetëm shenjën tuaj të horoskopit? Cilat...