E mërkurë, 29 Mars, 2023

Babai e mori vajzën e porsalindurën në krahë, dhe reagimi i saj bënë që ai të qajë / VIDEO

- Advertisement1-

Një baba i ri kishte një buzëqeshje dhe lot në fytyrë në të njëjtën kohë.


Kur mori në krahë vajzën e porsalindur, ai thirri nënën e tij me një telefonatë video për t’i treguar asaj foshnjën dhe në atë moment ai u mbyt me emocione dhe filloi të qante, transmeton Telegrafi.

- Advertisement -

 

Ky baba i ri ishte i lumtur dhe i mbingarkuar me emocione ndërsa po mbante në krahë foshnjën e tij të porsalindur në spital.

Videoja e mamasë së tij që e thirri u bë virale.

- Advertisement -

Ndoshta, ai i la të gjitha ndjenjat dhe u emocionua. Babai filloi të qante ndërsa i tregonte vajzën e tij të porsalindur nënës së tij gjatë thirrjes video.

- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Psikologia Albina Krasniqi: Për t’i mësuar fëmijët, duhet t’u prijmë drejt sjelljeve që duhet t’i bëjnë

Këtë të shtunë në emisionin “Familja ime”, kemi diskutuar për sjelljen prosociale. Albina Krasniqi, udhëheqëse...

Duhet të reflektojmë nëse po “vrasim” apo jo fëmijët nga dashuria dhe padija? Nga Marsida Simo (Sociologe)

Pridërimi është një proces i gjatë dhe i vështirë. Duhet jo vetëm dije, informacione,...

Psikologia thirrje prindërve: Kujdes se çfarë emra u vëni fëmijëve, që ata të mos bullizohen

Psikologia Arbenisa Berisha-Gashi ka thënë që emri është me të vërtetë i rëndësishëm në...

Njoftim i rëndësishëm për shtesat për fëmijë

Është hapur aplikimi për shtesat për të gjithë fëmijët deri në moshën 16 vjeçare. Lajmin...