E hënë, 5 Dhjetor, 2022

Anuari përmes një video tregon se si kryhet shumëzimi më lehtë

Shumë fëmijë kohën e pandemisë po e kalojnë edhe për të mësuar, e jo veç të rrinë vetëm në telefon.

Një prej tyre është Anuari i cili ka mësuar se si të kryhet shumëzimi më lehtë.

- Advertisement -

Shikoni videon:

 

 

- Advertisement -

 

Share

spot_img

Të fundit

Të tjera nga kategoria

21 aftësi që çdo fëmijë duhet t’i mësojë para moshës 10 vjeçe

Kur fëmija juaj shkon në shkollë atje i mësojnë atij lexim, shkrim dhe aritmetikë.  Por...

Hapet aplikimi për shtesa për fëmijët e lindur më 2009

Ministria e Financave, Punës dhe Transfereve ka njoftuar të premten se është hapur aplikimi...

4-vjeçari kafshohet nga qeni në oborrin e çerdhes në Prishtinë – nëna e tij tregon ngjarjen

Një fëmijë është kafshuar nga një qen endacak të hënën brenda oborrit të çerdhes...

Noar Osmani, nxënës i klasës së katërt, po krijon web-faqe – ka 17 çertifikata

Noar Osmani, nxënës i klasës së katërt, në shkollën fillore "Dardania" shquhet me intelegjenca...