E shtunë, 25 Mars, 2023

Ankthi social tek fëmijët – Flet psikologia Ariana Isufi

- Advertisement1-

Këtë javë psikologia Ariana Isufi për “Kids of Kosova” flet për një temë tejet të ndjeshme tek fëmijët.

Psikologia Isui flet ankthin social tek fëmijët.

- Advertisement -

Ajo tregon se çka është ankthi social, çfarë e shkakton, cilat simptoma e shoqërojnë dhe kur duhet kërkuar ndihmë.

 

- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

INTERVISTË| Mësuesi Elhami Hasani nga Cernica e Gjilanit: Mësimdhënësit duhet të testohen – por është e rëndësishme nga kush?

Punën si mësimdhënës e ka nisur nga viti 1999, pra nga përfundimi i luftës....

INTERVISTË| Vlora Kozhani: Mburrem që mbaj mbi supe titullin e mësimdhënëses

Vjen nga një familje që një jetë i ka dedikuar arsimit shqip. Ka ndjekur...

INTERVISTË| Profesori Beqir Letaj: Dalja në pension më emocionoi shumë, nuk mund t’i frenoja lotët kur u ndava me nxënësit

Ditë më parë doli në pension profesori nga Prizreni, Beqir Letaj, i cili një...

INTERVISTË| Gjokë Tahiri, drejtor i shkollës “Hysni Zajmi” në Gjakovë: Mësimdhënësit u mashtruan, rritja veç 50 euro është demoralizim për ta

Mësimdhënësit janë shprehur të zhgënjyer me rritjen që përfituan sipas koeficientit të ri të...