E shtunë, 25 Qershor, 2022

Anja Rexhepi – supertalentja që synon të bëhet pianiste dhe piktore

spot_img
- Advertisement -

Gazeta Online “Kids of Kosova” dhe “Albanian Kids Education”, në cikëlin e prezantimeve të nxënësve talent të shkollës fillore “Dardania” në Prishtinë, sonte (4 maj 2021) prezanton një nxënëse tejet të talentuar.

Anja Rexhepi nxënëse e klasës V/2 me mësuese Elenë Stublla, flet për talentet e saja për piano dhe pikturë.

- Advertisement -

Në videon e mëposhtme që mund ta shikoni, prezantuesja Rea Hoxha (nxënëse e klasës V/2) ka intervistuar për “Kids of Kosova dhe Albanian Education Today”, nxënëse Anja Rexhepi e cila flet për talentin e saj dhe synimet që ka.

Mëposhtë mund ta shikoni VIDEOINTERVISTËN:

 

- Advertisement -

 

- Advertisement -

Share

spot_img

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Etrit Mazrekaj – nxënësi që e do poezinë, por synon të bëhet edhe një futbollist i njohur

Gazeta Online “Kids of Kosova” dhe “Albanian Kids Education”, në cikëlin e prezantimeve të...

Rea Hoxha, nxënëse e shkollës ‘Dardania’ fiton bursë nga ISP: Synoj të bëhem dizajnere apo prezantuese

Është një nga nxënëset më të mira të shkollës “Dardania”, vijon mësimet në klasën...

Jora Halili dhe Drejta Asimi, dy nxënëset nga shkolla “Dardania” që ëndërrojnë të bëhen balerina

Gazeta Online “Kids of Kosova” dhe “Albanian Kids Education”, në cikëlin e prezantimeve të...

Afërdita Visoka, nxënëse e shkollës “Dardania” në Prishtinë – synon të bëhet balerinë dhe piktore

Gazeta Online “Kids of Kosova” dhe “Albanian Kids Education”, në cikëlin e prezantimeve të...