E martë, 28 Mars, 2023

Anaid Miceli, 6-vjeçari nga fshati Porav i Pukës – sa bukur i bie tupanit dhe çiftelisë /VIDEO

- Advertisement1-

Është 6-vjeçarë dhe nga talenti që ka sigurt do të arrijë majat në artin shqiptar.

Është një muzikant i ‘lindur’ pasi përveç se këndon ai i bie shumë mirë edhe çiftelisë e tupanit, ndërsa di të vallëzojë. Fjala është për Anaid Miceli nga Poravi i Pukes.

- Advertisement -

Një video që e kanë dërguar prindërit e saj për “Kids of Kosova” mund të shikoni sa bukur i bie çiftelisë dhe tupanit.

Sigurisht këto talente që ka kur të rritet e bëjnë pashmangshëm një artist i suksesshme.

 

- Advertisement -

 

 

- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Psikologia Albina Krasniqi: Për t’i mësuar fëmijët, duhet t’u prijmë drejt sjelljeve që duhet t’i bëjnë

Këtë të shtunë në emisionin “Familja ime”, kemi diskutuar për sjelljen prosociale. Albina Krasniqi, udhëheqëse...

Duhet të reflektojmë nëse po “vrasim” apo jo fëmijët nga dashuria dhe padija? Nga Marsida Simo (Sociologe)

Pridërimi është një proces i gjatë dhe i vështirë. Duhet jo vetëm dije, informacione,...

Psikologia thirrje prindërve: Kujdes se çfarë emra u vëni fëmijëve, që ata të mos bullizohen

Psikologia Arbenisa Berisha-Gashi ka thënë që emri është me të vërtetë i rëndësishëm në...

Njoftim i rëndësishëm për shtesat për fëmijë

Është hapur aplikimi për shtesat për të gjithë fëmijët deri në moshën 16 vjeçare. Lajmin...