E premte, 2 Dhjetor, 2022

Ana feston 1-vjetorin e lindjes, Ermali emocionon publikisht: Të dua sa krejt botën

Vajza e vogël e këngëtarit Ermal Fejzullahu dhe bashkëshortes Arjana feston sot 1-vjetorin e lindjes.

Ermali ka vendosur ta urojë vogëlushen publikisht me një foto mjaft të ëmbël. “Urime 1-vjetorin sugarica e babit. Te dua sa krej boten”, shkruan Ermali krahas fotos ku duket se vogëlushja është rritur shumë.

- Advertisement -

Kujtojmë se Ermali dhe Arjana janë prindër edhe të tre fëmijëve të tjerë, dy vajzave dhe një djali.

Ata kanë shprehur dëshirën për të patur të tjerë fëmijë sepse duan një familje të madhe.

Share

spot_img

Të fundit

Të tjera nga kategoria

4-vjeçari kafshohet nga qeni në oborrin e çerdhes në Prishtinë – nëna e tij tregon ngjarjen

Një fëmijë është kafshuar nga një qen endacak të hënën brenda oborrit të çerdhes...

Noar Osmani, nxënës i klasës së katërt, po krijon web-faqe – ka 17 çertifikata

Noar Osmani, nxënës i klasës së katërt, në shkollën fillore "Dardania" shquhet me intelegjenca...

Ledion Halitaj fiton çmimin e dytë si kitaristi më i mirë i ri në “Transilvania International Guitar Festival”

Rumani, i riu kosovari Ledion Halitaj, është shpallur fitues i trefishtë në Festivalin Ndërkombëtar...

11-vjeçari me autizëm tejkalon gjenitë e shkencës, shpallet më inteligjenti në botë

Një 11-vjeçar ka shënuar pikët më të larta në testin e inteligjencës duke tejkaluar...