E shtunë, 1 Prill, 2023

Ana feston 1-vjetorin e lindjes, Ermali emocionon publikisht: Të dua sa krejt botën

- Advertisement1-

Vajza e vogël e këngëtarit Ermal Fejzullahu dhe bashkëshortes Arjana feston sot 1-vjetorin e lindjes.

Ermali ka vendosur ta urojë vogëlushen publikisht me një foto mjaft të ëmbël. “Urime 1-vjetorin sugarica e babit. Te dua sa krej boten”, shkruan Ermali krahas fotos ku duket se vogëlushja është rritur shumë.

- Advertisement -

Kujtojmë se Ermali dhe Arjana janë prindër edhe të tre fëmijëve të tjerë, dy vajzave dhe një djali.

Ata kanë shprehur dëshirën për të patur të tjerë fëmijë sepse duan një familje të madhe.

- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Psikologia Albina Krasniqi: Për t’i mësuar fëmijët, duhet t’u prijmë drejt sjelljeve që duhet t’i bëjnë

Këtë të shtunë në emisionin “Familja ime”, kemi diskutuar për sjelljen prosociale. Albina Krasniqi, udhëheqëse...

Duhet të reflektojmë nëse po “vrasim” apo jo fëmijët nga dashuria dhe padija? Nga Marsida Simo (Sociologe)

Pridërimi është një proces i gjatë dhe i vështirë. Duhet jo vetëm dije, informacione,...

Psikologia thirrje prindërve: Kujdes se çfarë emra u vëni fëmijëve, që ata të mos bullizohen

Psikologia Arbenisa Berisha-Gashi ka thënë që emri është me të vërtetë i rëndësishëm në...

Njoftim i rëndësishëm për shtesat për fëmijë

Është hapur aplikimi për shtesat për të gjithë fëmijët deri në moshën 16 vjeçare. Lajmin...